SOOME-UGRI KULTUURIPEALINN 2015

Meeskond

Soome-Ugri 2015.aasta kultuuripealinna toimimist korraldab Sihtasutus Setu Kultuuri Fond koostöös paljude teiste Setomaa organisatsioonide ja inimestega. Kultuuripealinna aasta vedajatena on end üles andnud ja kinnitatud:

Aare Hõrn

Peakorraldaja

5622 2348

aare@setomaa.ee

Rieka Hõrn

Programmijuht

5620 3374

rieka@setomaa.ee

Evelin Urm

Peakunstnik

5663 9607

evelin@hurmart.com

Rein Järvelill

Veebimeister

504 6423

rein@seto.ee

Annela Laaneots

Kommunikatsioonijuht

557 9808

annela.laaneots@setomaa.ee

Kaja Tullus

Assistent

510 6664

kaja@setomaa.ee